NAISTE VÕITLUS

NAISTE VÕITLUS

Autor: Marta Breen

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kultuuriajalugu
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
"NAISTE VÕITLUS" autoriks on Marta Breen, kes on tuntud oma teravapilguliste teoste poolest, mis käsitlevad naiste õigusi ja võrdõiguslikkust. See raamat viib sind ajaloolisele rännakule, kus avastad, kuidas 150 aasta jooksul on naised astunud vastu ühiskondlikele normidele ja võidelnud oma õiguste eest.

Kas teadsid, et veel mitte nii kaua aega tagasi oli naiste igapäevaelu hoopis teistsugune kui tänapäeval? Võimalused, mis täna tunduvad iseenesestmõistetavad – nagu hääletamine valimistel, oma raha teenimine ja isiklike otsuste tegemine –, olid toona naistele kättesaamatud. Nende valikuid ja elu suundi kontrollisid esmalt isad ja hiljem abikaasad.

Marta Breen toob sinuni lood vapratest naistest, kes ei leppinud oma aja piirangutega. Nende ühine püüdlus ja organiseerumine lõi aluse muutustele, mis on kujundanud tänapäeva maailma. Raamat "NAISTE VÕITLUS" on illustreeritud Jenny Jordahli poolt, kelle kunstiline käekiri lisab jutustustele veelgi rohkem jõudu ja emotsiooni.

Kui sind huvitab, kuidas on naiste roll ühiskonnas aastate jooksul muutunud ja millised on olnud need murdepunktid, mis on viinud meid praeguse aja võrdõiguslikkuse poole, siis on see raamat just sinule. Marta Breeni ja Jenny Jordahli koostöös sündinud teos ei ole mitte ainult hariv, vaid ka sügavalt inspireeriv, näidates, kui palju on võimalik saavutada ühtsuse ja sihikindlusega.