Näitsik on surnud

Näitsik on surnud

Autor: Colin Dexter

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas mineviku saladused võivad tänapäeva mõistatusi lahendada? Colin Dexteri põnevusromaani "Näitsik on surnud" keskmes on just selline ajas rändav müsteerium. Kujutage ette Oxfordi kanalit, kus 1859. aasta suvehommikul leitakse Joanna Franksi elutu keha. Aastakümneid hiljem, 1989. aasta päikesepaistelisel hommikul, viiakse peainspektor Morse haiglasse, et ravida teda ootamatult tabanud maohaavandit.

Kuid Morse'i haiglaviibimine ei ole pelgalt taastumise aeg. Ta avastab Joanna Franksi traagilise saatuse, mis on jäädvustatud vanadesse kohtutoimikutesse. Morse'i terav meel ei puhka, ja ta on veendunud, et aastakümnete eest süüdi mõistetud mehed olid tegelikult süütud. Mis siis, kui tõeline kurjategija on siiani vabaduses?

Dexteri romaan on palju enamat kui lihtsalt krimilugu; see on intellektuaalne mõistatus, mis nõuab lahendamiseks nii ajaloolisi teadmisi kui ka detektiivitöö oskusi. Kui armastate ajaloolisi saladusi ja keerukaid süžeesid, siis "Näitsik on surnud" on just teile. Avastage, kuidas peainspektor Morse oma voodist üles tõustes asub tõe teekonnale, mis viib teda läbi aegade sügavustesse, et paljastada üks Oxfordi kõige segasemaid kuritegusid. Kas olete valmis sukelduma ajaloo varjatud kihtidesse ja paljastama tõe, mis on olnud peidus üle sajandi?