NÄKK. PAX: 6. RAAMAT

NÄKK. PAX: 6. RAAMAT

Autor: Ingela Korsell,Åsa Larsson

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevusse, mis paneb teie südame kiiremini põksuma? "Näkk", mis on Ingela Korselli ja Åsa Larssoni sulest pärit, on kuues raamat populaarses PAX sarjas, mis viib teid külma ja müstilise talve südamesse, kus iga hetk võib varitseda oht.

Alrik ja Viggo, kaks julget koolipoissi, seisavad silmitsi oma hirmudega iga-aastasel päästeõppusel, mis võtab ootamatu ja jäise pöörde. Üks poistest, Alrik, leiab end äkki läbi jää vajununa ja silmitsi seismas võimaliku mütoloogilise olendiga – kas see on tõesti Näkk, kes varitseb sügavates vetes?

Samal ajal toob Gripsholmi lossi uus valitseja kaasa salapära, mis paneb kõik mõistatama, mis on tema tõelised kavatsused. Ja nagu sellest kõigest veel vähe oleks, ilmub poiste ema Mariefredi linnakesse, tuues endaga kaasa üllatuse, mis võib muuta kõike.

Ingela Korselli ja Åsa Larssoni loodud maailm on täis põnevust ja ootamatuid pöördeid, mis haaravad lugejat esimesest leheküljest peale. "Näkk" ei ole lihtsalt noorteromaan – see on osa seeriast, mis on kogunud kiitust nii noorte kui ka täiskasvanute seas. Dagens Nyheteri Lotta Olsson on öelnud, et sarja iga uus raamat on oodatud sündmus ning 11-aastane Eric kinnitab, et PAXi lood lähevad aina paremaks.

Kui olete valmis avastama põnevust, mis peitub pimedas Põhjamaa talves, siis "Näkk" on teie jaoks ideaalne valik. See on lugu, mis paneb teid kaasa elama, kaasa mõtlema ja võib-olla isegi uskuma, et müüdid võivad tõeks saada. Ärge laske end kauem oodata – avastage PAXi maailm ja laske end kaasa haarata seiklustest, mis ootavad teid "Näki" lehekülgedel.