Nakkuse kütkes. Elu taudi ajal

Nakkuse kütkes. Elu taudi ajal

Autor: Paolo Giordano

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Tervis
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.90€
Hetkel pole saadaval
Apollo
0.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas üks viirus võib muuta kogu maailma? "Nakkuse kütkes. Elu taudi ajal" on Itaalia füüsiku ja kirjaniku Paolo Giordano sügav mõtisklus sellest, kuidas SARS-CoV-2 viirus, mida tuntakse paremini kui koroonaviirust, on meie elusid pea peale pööranud.

See pole lihtsalt järjekordne teaduslik analüüs või statistiline ülevaade; see on inimlik lugu, mis uurib meie ühiskonna haavatavust ja vastastikust sõltuvust. Giordano, kelle debüütromaan "Algarvude üksildus" võitis prestiižika Itaalia kirjandusauhinna Premio Strega ja on tõlgitud enam kui neljakümnesse keelde, toob oma teadusliku tausta ja kirjandusliku osavuse kokku, et uurida, kuidas me sellisesse olukorda sattusime ja kuidas me võiksime edaspidi paremini toimida.

Raamatu "Nakkuse kütkes. Elu taudi ajal" lehekülgedel avaneb sulle võimalus mõelda kaasa selle üle, kuidas üks viirus on paljastanud meie ühiskonna keerukuse ja omavahelised seosed. Giordano kutsub sind üles kasutama seda aega, et mõelda mitte ainult viirusest põhjustatud kaosele, vaid ka sellele, kuidas me saame tulevikus sarnaseid kriise vältida või nendega paremini toime tulla.

Kui sa oled huvitatud inimkonna vastupidavusest, teaduse ja ühiskonna põimumisest ning sellest, kuidas üksikisiku tegevus mõjutab kogu maailma, siis on see raamat just sulle. Giordano, kellel on doktorikraad teoreetilises füüsikas ja kes elab Roomas, pakub sulle võimalust mõista praegust kriisi läbi unikaalse ja kaasahaarava vaatenurga.