NÄLG TÕELISUSE JÄREL

Kirjastus: LOGOS AS

Kategooria: Kristlus
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.81€
Hetkel pole saadaval
Kas tunned, et Sinu elu on justkui jagunenud kaheks – ühelt poolt sügavad usulised tõekspidamised ja teisalt ilmalikud ihad ning ambitsioonid? George Verweri teos "Nälg Tõelisuse Järele" on kirjutatud just Sinule, kui Sa igatsed leida tasakaalu oma vaimse ja argielu vahel.

See raamat käsitleb seda, kuidas me tihtipeale elame nagu kaksikisiksused, jagades oma elu religioosse ja ilmaliku sfääri vahel. Me võime küll kirikus käia ja usulistest põhimõtetest kinni pidada, kuid argielus järgime hoopis teistsuguseid väärtusi. Verwer väidab, et selline lõhestunud eluviis võib viia vaimse tasakaalutuseni, mida ta nimetab "vaimulikuks skisofreeniaks".

Raamatu autor kutsub lugejat üles maha rebima topeltstandardite maski ning elama elu, mis on kooskõlas nii usuliste veendumuste kui ka igapäevaste tegudega. Ta rõhutab, et tõeline rahu ja rahulolu saavutame alles siis, kui meie usk ja teod on ühes taktis.

"Sinu igatsus tõelisuse järele võib saada rahuldatud," lubab Verwer, kes juhendab Sind läbi isiklike lugude ja praktiliste näidete, kuidas leida ühtsust oma sisemise ja välimise maailma vahel.

Kui Sind kõnetab mõte elada terviklikumat ja autentsemat elu, siis "Nälg Tõelisuse Järele" võib olla just see raamat, mida oled otsinud. See on kirjutatud Sinu jaoks, et aidata Sul mõista oma sügavamaid vajadusi ja leida tee tõelise eneseväljenduseni.