NANO. VÄGA VÄGEV TEADUS VÄGA, VÄGA VÄIKESEST

NANO. VÄGA VÄGEV TEADUS VÄGA, VÄGA VÄIKESEST

Autor: Jess Wade

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
6.99€
Osta
Tere, raamatusõber! Kui oled kunagi mõelnud, kuidas on võimalik, et meie maailm koosneb nii uskumatult pisikestest osakestest, mis on silmale nähtamatud, siis Jess Wade'i "NANO. Väga vägev teadus väga, väga väikesest" on just see teos, mida vajad. See raamat viib sind avastusretkele nanotehnoloogia imelisse maailma, kus saad tutvuda aatomite ja molekulidega – nende väikeste ehituskividega, mis moodustavad kõik meie ümber.

Jess Wade on kirglik teadlane, kes pühendab oma päevad uute materjalide loomisele elektroonikaseadmete jaoks Imperial College Londoni laboris. Tema õhtud on aga pühendatud teaduse mitmekesisuse ja võrdsuse edendamisele. Ta on tuntud ka selle poolest, et toob esile vähemtuntud teadlaste tööd, kes väärivad suuremat tunnustust.

Raamat on suunatud noorele lugejale, sobides suurepäraselt koolieelikutele ja algklassilastele. See on mõeldud selleks, et äratada huvi teaduse vastu ja selgitada lihtsal ning arusaadaval viisil, kuidas keemikud, füüsikud ja insenerid oma tööd teevad. Samuti saad teada, kuidas on võimalik näha asjade sisemust ja milliseid hämmastavaid leiutisi nanotehnoloogia võimaldab.

Kunstnik Melissa Castrillón, kelle juured ulatuvad Inglismaale ja Colombiasse, on loonud raamatule kaunid illustratsioonid. Ta on tuntud oma julgete värvide ja mustrite poolest ning on pärast Anglia Ruskin Ülikooli lõpetamist Cambridge'is pühendunud kaunite pildiraamatute loomisele.

"NANO. Väga vägev teadus väga, väga väikesest" on raamat, mis ei rikasta mitte ainult sinu teadmisi, vaid ka sinu kujutlusvõimet. See on võimalus sukelduda teaduse sügavustesse ja avastada, kuidas väikesed asjad võivad mõjutada meie suurt maailma. Kas oled valmis avastama, kui võimas on väike?