NÄPUMÄNGUD JA RÜTMISALMID 2 

NÄPUMÄNGUD JA RÜTMISALMID 2 

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Õpetaja ja pedagoogika
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Avasta rõõmu ja õppimist läbi mängu! "Näpumängud ja rütmisalmid 2" on kogumik, mis on spetsiaalselt loodud lasteaialastele, et rikastada nende õppetegevust ja igapäevaelu. See raamat on suurepärane vahend, mis aitab kaasa väikelaste kõne arengule ning motoorsete oskuste ja koordinatsiooni parandamisele läbi rütmiliste salmide ja saateliigutuste.

Autor on hoolikalt valinud ja teemade kaupa süstematiseerinud salmid, mis kajastavad laste igapäevast elu ja olulisi sündmusi, pakkudes neile äratundmisrõõmu ja arendades nende keelelist taju. Raamatust leiate ka hulgaliselt mõistatusi ja vanasõnu, mis stimuleerivad laste mõtlemist ja pakuvad neile intellektuaalseid väljakutseid.

Kui oled õpetaja või lapsevanem, siis "Näpumängud ja rütmisalmid 2" pakub sulle inspiratsiooni ja praktilisi näiteid, kuidas luua hariduslikult rikkalikku ja lõbusat õpikeskkonda. Lisaks on raamatus soovitusi, kuidas salme kaardile kirjutada, et neid saaks kasutada mitmekülgselt ja loovalt.

Selle raamatu abil saad sa tuua oma lapse või õpilaste päeva rõõmu ja mängulisust, toetades samal ajal nende arengut ja valmistades neid ette eluks vajalike oskuste omandamiseks. "Näpumängud ja rütmisalmid 2" on sinu teejuht, mis aitab luua õppimisele vundamendi, millel on kindel rütm ja mänguline süda.