NÄPUTÖÖD 9 KAARJAD ÄÄREMUSTRID

NÄPUTÖÖD 9 KAARJAD ÄÄREMUSTRID

Autor: Liina Meresmaa

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.43€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas oled käsitöö armastaja, kes otsib uusi põnevaid ideid oma projektidele värskust lisamiseks? "Näputööd 9: Kaarjad Ääremustrid" autorilt Liina Meresmaa võib olla just see, mida vajad. See raamat on tõeline aare, pakkudes Sulle 240 erinevat ääremustrit, millest igaüks on heegeldatud peenuse ja täpsusega.

Kujutle, kuidas need mustrid võivad muuta Sinu padjapüüre, laudlinu või isegi rõivaid. Iga muster on loodud nii, et see koosneb rida-realt heegeldatud korrapärastest ruutudest, mis on meisterlikult kokku pandud ahelsilmustest ja sammastest. Need sammastega loodud motiivid lisavad igale tööle isikupära ja stiili.

Raamat on suurepärane ressurss nii algajatele kui ka edasijõudnutele, sest Liina Meresmaa juhendid on selged ja jälgitavad. Isegi kui oled alles oma heegeldamisteekonna alguses, ei jäta "Näputööd 9: Kaarjad Ääremustrid" Sind hätta. Järgi juhiseid ja loo midagi kaunist, mis on täiesti Sinu nägu.

Kui oled valmis oma käsitööoskusi uuele tasemele viima, siis see raamat on ideaalne kaaslane. Võta oma heegelnõel ja lõng ning lase oma loovusel lennata, luues midagi ainulaadset ja silmapaistvat. Sinu käsitööprojektid ei ole kunagi varem tundunud nii elavad ja detailirohked.