Nastja maagiline 2023

Nastja maagiline 2023

Autor: Kristiina Genno

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Astroloogia
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€ / 7.31€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis avastama, mida toob endaga kaasa musta jänese aasta? "Nastja maagiline 2023", autoriks tunnustatud selgeltnägija Kristiina Genno, on raamat, mis valgustab teed läbi aasta 2023, pakkudes Sulle eksklusiivset sissevaadet tuleviku võimalikesse sündmustesse.

Kristiina Genno, tuntud oma täpsete ennustuste poolest, on koostanud teose, mis ei ole lihtsalt veel üks horoskoop. See on Sinu isiklik teejuht läbi aasta keerdkäikude. Raamatust "Nastja maagiline 2023" leiad vastused küsimustele, mis Sind võivad ees oodata – olgu need seotud töö, rahaasjade, suhete või armastusega.

Eriti põnev on see, et Kristiina Genno lähenemine astroloogiale on unikaalne – ta jagab iga päikesemärgi kolmeks dekaadiks, pakkudes seeläbi kolm korda täpsemat ja personaalsemat horoskoopi. See süsteem võimaldab Sul mõista paremini enda ja teiste inimeste isikuomadusi ning iseloomu, tuues esile, kuidas sama päikesemärgi all sündinud inimesed võivad olla siiski väga erinevad.

Kui tunned, et tahad olla sammu võrra ees ja valmis tulevikuks, siis "Nastja maagiline 2023" on just Sulle. See raamat ei ole lihtsalt ennustus – see on Sinu isiklik kompass tärkavasse aastasse, mis on täis võimalusi ja väljakutseid. Avasta, mida tähed on Sulle varuks seadnud!