Nastja. Selgeltnägija

Nastja. Selgeltnägija

Autor: Kristiina Genno

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Varia
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne on omada erilisi võimeid? "Nastja. Selgeltnägija" on raamat, mis viib teid sügavale ühe erakordse naise elu ja pärandi südamesse. Autor Kristiina Genno avab ukse Nastja maailma, kes jahmatas publikut oma oskustega populaarses telesaates "Selgeltnägijate tuleproov".

Raamatus heidetakse valgust Nastja suguvõsa ajaloole, mis pärineb Siberi avarustest, kus tema vanavanaema kasutas oma üleloomulikke võimeid, et aidata neid, kes abi vajasid. Nastja jagab siiralt ja avatult oma lugu, alates hetkest, mil ta mõistis, et tal on eriline kingitus, kuni selle kasutamiseni oma igapäevaelus. Ta ei hoia tagasi ka tumedamatest hetkedest, meenutades aega, mil ta oma võimeid kurjasti kasutas ja selle eest ränka hinda maksis.

See raamat on mitte ainult põnev lugemine neile, kes on huvitatud selgeltnägemisest ja müstikast, vaid ka sügavalt isiklik lugu inimesest, kes õpib elama kooskõlas oma erakordsete annetega. "Nastja. Selgeltnägija" on teos, mis kõnetab sind, pakkudes võimalust avastada midagi enneolematut ja ehk isegi leida inspiratsiooni omaenda teekonnal.