NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. AMBUR

NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. AMBUR

Autor: Kristiina Genno

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Ennustamine ja maagia
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas oled sündinud Amburi tähtkujus või tunned kedagi, kes on? Kristiina Genno "NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. AMBUR" on kui teejuht selle tule-energiast pakatava sodiaagimärgi sügavustesse. Antud teos ei ole lihtsalt järjekordne horoskoop, vaid tõeline avastusretk Amburi iseloomu, tugevuste, nõrkuste ja elutee eripärade maailma.

Amburina võid olla harjunud oma vabadusearmastuse ja optimistliku ellusuhtumisega, kuid Genno raamat aitab Sul mõista, kuidas need omadused mõjutavad Sinu tööd, suhteid ja isiklikku heaolu. Raamatust leiad ka dekaadide horoskoobi, mis on tavapärasest ajakirjahoroskoobist kolm korda detailsem, jagades päikesemärgi kolmeks osaks, et pakkuda veelgi täpsemat isiklikku analüüsi.

Kui oled huvitatud sellest, kuidas Amburina teiste tähtkujude esindajatega läbi saad, siis Genno suhtehoroskoop on just see, mida vajad. See annab Sulle teadmised, kuidas luua harmoonilisi suhteid igas eluvaldkonnas, alates armastusest kuni tööeluni.

"NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. AMBUR" on üheksas raamat Kristiina Genno 12-osalisest astroloogiasarjast, mis ilmub iga kuu just selle kuu tähtkuju esindajatele. Kui soovid oma elus rohkem selgust ja sügavamat mõistmist Amburi tähtkuju kohta, siis on see raamat just Sinule.