NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. KAALUD

NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. KAALUD

Autor: Kristiina Genno

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Ennustamine ja maagia
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks mõned inimesed on nii harmoonia- ja tasakaalupüüdlikud, justkui oleksid sündinud diplomaatideks? Võib-olla on vastus peidus tähtedes, eriti kui oled sündinud Kaalude tähtkujus. Kristiina Genno "Nastja tähtkujuraamat. Kaalud" on justkui teejuht, mis avab uksed Kaalude maailma, pakkudes sulle sügavuti minevat analüüsi selle õhuelemendi märgi kohta.

See raamat ei ole lihtsalt horoskoop; see on käsiraamat, mis aitab sul mõista Kaalude tähemärgi varjatud nüansse. Genno toob esile, kuidas Kaalude märgis sündinud inimesed käituvad tööl, kuidas nad loovad ja hoiavad suhteid ning millised on nende elus olulised numbrid ja aastad. Autor ei piirdu üldiste kirjeldustega, vaid sukeldub sügavamale, jagades päikesemärgi dekaadideks, mis võimaldab isiksuse jooni veelgi täpsemalt määratleda.

Raamatust leiad ka põhjaliku suhtehoroskoobi, mis kirjeldab Kaalude sobivust ja dünaamikat teiste tähtkujude esindajatega nii armastuses, peres kui ka tööelus. See teos on osa 12-osalisest sarjast, kus iga raamat on pühendatud ühele sodiaagimärgile ja ilmub vastava märgi sünnipäevakuul, muutes selle ideaalseks kingituseks tähtkujusse sündinule.

Kui oled Kaalude tähtkujus sündinud või soovid paremini mõista Kaalude märgi all sündinud sõpra, pereliiget või kolleegi, siis "Nastja tähtkujuraamat. Kaalud" on sinu jaoks asendamatu lugemine. Avasta, kuidas tähed mõjutavad iseloomu ja käitumist, ning tee oma elus teadlikumaid valikuid, tundes paremini enda või lähedaste tähemärgi omapärasid.