NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. KALAD

NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. KALAD

Autor: Kristiina Genno

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Ennustamine ja maagia
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Tutvuge sügavuti Kalade sodiaagimärgi saladustega Kristiina Genno sulest pärinevas teoses "Nastja Tähtkujuraamat. Kalad". See raamat avab ukse Kalade märgi all sündinute maailma, valgustades nende iseloomujooni, tugevusi ja nõrkusi, mis mõjutavad nii tööelu kui ka isiklikke suhteid.

Kristiina Genno on loonud teose, mis eristub oma täpsusega. Raamatust leiate unikaalse dekaadide horoskoobi, mis jaotab päikesemärgi kolmeks osaks, võimaldades seeläbi personaalsemat ja detailsemat lähenemist. See meetod aitab mõista, miks ühe ja sama tähemärgi all sündinud inimesed võivad olla nii erinevad.

Raamatust ei puudu ka põhjalik suhtehoroskoop, mis uurib Kalade suhteid teiste tähtkujude esindajatega nii armastuses, perekonnas kui ka töökeskkonnas. Lisaks avastate Kalade õnne toovad numbrid ja eluetapid, mis on eriti tähtsad.

"Kalad" on krooniks 12-osalisele astroloogiasarjale, mis on pühendatud igale tähemärgile. Olgu teil huvi enda või lähedaste vastu, see raamat pakub väärtuslikku teavet ja uusi perspektiive, mis aitavad mõista Kalade märgi unikaalsust ja potentsiaali.