NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. KALJUKITS

NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. KALJUKITS

Autor: Kristiina Genno

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Ennustamine ja maagia
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas oled Kaljukitse tähtkujus sündinud või tunned kedagi, kes on? "Nastja Tähtkujuraamat. Kaljukits" autorilt Kristiina Gennolt on tõeline varasalv neile, kes soovivad süveneda Kaljukitse märgi saladustesse. See teos ei ole lihtsalt horoskoop, vaid põhjalik teejuht, mis avab Kaljukitse iseloomu sügavamaid kihte, tuues esile nii tugevused kui ka nõrkused, mida võid endas või oma lähedastes märgata.

Kui oled kunagi mõelnud, miks teatud numbrid või aastad tunduvad sinu jaoks erilisema tähendusega, võib see raamat pakkuda vastuseid. Kristiina Genno on kokku pannud ka dekaadide horoskoobi, mis jagab Kaljukitse tähtkuju kolmeks perioodiks, andes seeläbi täpsema ülevaate inimeste erinevustest, kes jagavad sama päikesemärki.

Raamatu lehekülgedelt leiad ka suhtehoroskoobi, mis kirjeldab Kaljukitse suhteid teiste tähtkujude esindajatega nii armastuses, peres kui ka tööelus. See teeb raamatust asendamatu abimehe, kui soovid mõista, kuidas parandada suhteid teiste inimestega või milliseid isiksuseomadusi peaksid tööl edukuse saavutamiseks rõhutama.

"Nastja Tähtkujuraamat. Kaljukits" on kümnes osa 12-osalisest sarjast, kus iga raamat on pühendatud ühele tähtkujule ja ilmub just selle märgi esindajate sünnikuu ajal. Kui tunned, et tahad oma tähtkuju kohta rohkem teada saada või otsid kingitust Kaljukitse tähtkujus sündinud sõbrale, on see raamat just see, mida vajad.