NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. SKORPION

NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. SKORPION

Autor: Kristiina Genno

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Ennustamine ja maagia
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas oled Skorpioni tähtkujus sündinud või tunned kedagi, kes on? Kristiina Genno "Nastja tähtkujuraamat. Skorpion" on just see teos, mida vajad, et mõista Skorpioni tähtkuju sügavamaid saladusi. See raamat on tõeline aarete kogum, mis valgustab Skorpioni iseloomujooni, toob esile nende varjatud jõud ja võimalikud väljakutsed.

Skorpionid on tuntud oma kirgliku ja intensiivse olemuse poolest, kuid Genno raamat avab ukse veelgi detailsemasse maailma. Saad teada, kuidas Skorpioni tähemärgi all sündinud inimesed käituvad tööl, kuidas nad loovad ja hoiavad suhteid ning millised on nende õnne toovad numbrid ja elu kõige määravamad aastad.

Erilist tähelepanu väärivad dekaadide horoskoobid, mis pakuvad tavapärasest ajakirjahoroskoopidest kolm korda täpsemat teavet. Skorpioni päikesemärk on jaotatud kolmeks osaks, mis võimaldab inimese isikuomadusi ja iseloomu veelgi täpsemalt kirjeldada. See süsteem toob selgelt välja, kuidas sama tähtkuju all sündinud inimesed võivad olla oma olemuselt väga erinevad.

Raamatust leiad ka põhjaliku suhtehoroskoobi, mis kirjeldab Skorpioni suhteid armastuses, peres ja tööl iga teise tähtkuju esindajaga. See lisab veelgi väärtust, aidates mõista ja parandada suhteid teiste tähemärkidega.

"Nastja tähtkujuraamat. Skorpion" on kaheksas raamat 12-osalisest sarjast, mis ilmub igal kuul just selle tähemärgi esindajate sünnipäevakuul. Kui soovid sukelduda astroloogia maailma ja avastada, mis teeb Skorpioni nii unikaalseks, on see teos sinu jaoks ideaalne valik.