NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. VEEVALAJA

NASTJA TÄHTKUJURAAMAT. VEEVALAJA

Autor: Kristiina Genno

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Ennustamine ja maagia
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas oled Veevalaja tähtkujus sündinud või tunned kedagi, kes on? "Nastja Tähtkujuraamat. Veevalaja" autorilt Kristiina Gennolt on teos, mis avab ukse Veevalaja maailma, pakkudes sulle rohkem kui lihtsalt igapäevaseid horoskoope. Kristiina Genno on tuntud oma täpsete astroloogiliste analüüside poolest, ja see raamat ei ole erand.

Raamatus sukeldutakse sügavuti Veevalaja iseloomujoontesse, tuues välja nii selle märgi tugevused kui ka nõrkused. Saad teada, kuidas Veevalaja märgi all sündinud inimesed käituvad töökeskkonnas ja millised on nende suhtemustrid. See on justkui teejuht, mis aitab mõista Veevalaja hingeelu ja toetab paremate suhete loomist nii isiklikus kui ka professionaalses sfääris.

Eriline tähelepanu on pööratud dekaadide horoskoobile, mis jagab päikesemärgi kolmeks osaks, võimaldades palju detailsemat ja isikupärasemat lähenemist. See meetod toob esile, kui erinevad võivad olla inimesed, kes on sündinud samas tähtkujus, kuid erinevatel dekaadidel.

Lisaks leiad raamatust põhjaliku suhtehoroskoobi, mis kirjeldab Veevalaja suhteid teiste tähtkujude esindajatega nii armastuses, peres kui ka tööl. See on väärtuslik abimees, kui soovid paremini mõista, kuidas sinu tähtkuju mõjutab suhteid teiste inimestega.

"Nastja Tähtkujuraamat. Veevalaja" on üheteistkümnes raamat 12-osalisest sarjast, mis käsitleb kõiki sodiaagimärke. Järgmine ja sarja viimane raamat ilmub just siis, kui Veevalaja tähtkuju esindajad tähistavad oma sünnipäevi. See on ideaalne kaaslane kõigile, kes soovivad oma tähtkuju kohta rohkem teada saada või otsivad kingitust Veevalaja tähtkujus sündinud sõbrale või pereliikmele.