Nätsuvandenõu

Nätsuvandenõu

Autor: Jürgen Banscherus

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Kui armastad põnevust ja detektiivilugusid, siis Jürgen Banscheruse "Nätsuvandenõu" viib sind noore eradetektiivi Kwiatkowski maailma, kus iga juhtumi lahendamine on isiklik missioon. Kujutle end Olga kioski ees, kus Kwiatkowskile kallid nätsud on jäljetult kadunud. Kes võiks olla nende kadumise taga? Kas tuntud pahalane "Madu" on mängus oma osa?

Kwiatkowski, kelle terav meel ja detektiivioskused on juba paljudele lugejatele tuttavad, satub selle müsteeriumi lahendamisel ootamatult keerulisse olukorda. See raamat ei ole lihtsalt järjekordne osa sarjast – see on avastusretk, mis paneb proovile meie kangelase nutikuse ja julguse.

Jürgen Banscheruse loodud Kwiatkowski seiklused on pälvinud tunnustust üle maailma. Tema teosed on tõlgitud 19 keelde ja sarja raamatuid on müüdud rohkem kui miljon eksemplari. "Nätsuvandenõu" on sarja "Kwiatkowski juhtumid" esimene raamat, mis on vaimustanud lugejaid oma kaasahaarava süžeega ja Ralf Butschkowi meisterlikult joonistatud illustratsioonidega.

Kui oled valmis sukelduma detektiiv Kwiatkowski põnevasse maailma, siis "Nätsuvandenõu" on just see raamat, mis viib sind seiklusele, millest sa ei taha ilma jääda. Avasta, kuidas noor eradetektiiv lahendab juhtumeid, mis on sama paeluvad kui need on ettearvamatud.