Need kuldsed õnneaastad

Need kuldsed õnneaastad

Autor: Laura Ingalls Wilder

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
21.99€
Osta
Apollo
23.95€ / 22.75€
Osta
Kas mäletate Laura Ingalls Wilderi südantsoojendavaid lugusid Ameerika piirielust? Tema teos "Need kuldsed õnneaastad" viib meid tagasi 19. sajandi lõpu Lõuna-Dakotasse, kus noor Laura astub täiskasvanuellu, täis väljakutseid ja romantikat.

Kui oled kunagi unistanud ajast, kus elu oli lihtsam, kuid täis siirast vaeva ja armastust, siis see raamat on just sulle. Laura, kes on nüüd 15-aastane, võtab vastu õpetaja ameti, et toetada oma pime õde Maryt. Tema töökoht asub kodust 12 miili kaugusel, mis paneb proovile tema iseseisvuse ja vastupidavuse.

Laura igatseb kodu järele, kuid tema vankumatu tahtejõud ja positiivne ellusuhtumine aitavad tal raskustest üle saada. Tema kõrval on alati toeks naabruses elav noormees Almanzo Wilder, kes hoolitseb selle eest, et Laura saaks nädalavahetustel koju pere juurde. Nende vahel hakkab idanema midagi enamat kui lihtsalt sõprus.

Laura ja Almanzo suhe õitseb läbi talviste kelgusõitude ja kevadiste laulutundide, kuni Almanzo teeb ettepaneku, mis muudab nende elu igaveseks. Laura vastus viib nad lihtsale, kuid südamlikule tseremooniale, mis paneb aluse nende ühisele tulevikule.

"Need kuldsed õnneaastad" on osa armastatud autobiograafilisest sarjast, mis on tuntud oma soojuse ja ajaloolise täpsuse poolest. Raamat pakub pilguheitu noore naise elu kõige määravamatesse aastatesse, kus ta õpib armastama, vastutama ja ehitama oma tulevikku. Kui sa pole veel Laura ja Almanzo lugu avastanud, on nüüd suurepärane aeg sukelduda nende liigutavasse ja inspireerivasse maailma.