Neetud aare

Neetud aare

Autor: Jana Maasik

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevusse, mis viib sind Saaremaa südamesse, kus peidus on ammuste mereröövlite saladused ja nende needusest räsitud aare? "Neetud aare", autoriks Jana Maasik, on raamat, mis viib sind 12-aastase Robin Mereröövli kõrval seiklusele, mis on sama põnev kui suvine puhkus.

Robin, kelle perekonnanimi on talle alati tundunud pigem koormana, avastab oma suvepuhkuse ajal vanaisa juures Saaremaal, et tema nimi kannab endas tõelist ajalugu. Koos uute sõprade Säde ja Kirsikaga hakkab Robin uurima põnevat legendi, mis räägib Mereröövlite suguvõsa needusest ja varjatud aardekirstust. Kuid nad pole ainsad, kelle silmad aardele särama löövad. Mis järgneb, on haarav seiklus, kus nutikus ja julgus on nende parimad relvad.

"Neetud aare" on lugu, mis ühendab endas sõprust, perekondlikke väärtusi, uudishimu ja õppimist. See raamat mitte ainult ei paku põnevust, vaid toob lugejani ka tükikese Eesti kultuuripärandist, tutvustades Sõrve murret ja rikastades meie keelelist ainet. Katrin Kaevu kaunid illustratsioonid lisavad loole visuaalset sügavust, muutes selle veelgi nauditavamaks.

Jana Maasik on tuntud oma lasteraamatute poolest, mis haaravad lugejat oma fantaasiaküllaste seiklustega. Tema varasemad teosed, nagu "Hopspelleri amulett. I. Kõrvetav puudutus", "Õnnekaare õed ja Vimkavennad" ning "Kummituste peatänav. Võtme mõistatus", on juba paljude noorte lugejate südamed võitnud. "Neetud aare" on suurepärane lisa tema loomingule, pakkudes seiklust ja salapära 9–12-aastastele lastele, kes armastavad lugusid, kus igav hetk puudub.

Kui sinu vaim on valmis avastama ja süda igatseb seiklust, siis "Neetud aare" ootab sind, et paljastada saladused, mis on peidetud Saaremaa liivaste rannikute ja salapäraste metsade vahele.