Nekroloogiklubi

Nekroloogiklubi

Autor: Marcelo Birmajer

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milliseid saladusi võivad peita endas leinakuulutused? Marcelo Birmajeri "Nekroloogiklubi" viib teid sügavale Buenos Airese vanade härrade maailma, kus üks sõpruskond avastab juhuslikult ajalehest korduva leinakuulutuse, mis äkki lakkab ilmumast. See äratab meeste uudishimu ja nad otsustavad välja selgitada, mis loo see kuulutus endas varjab.

Teekond, millele autor teid kaasa kutsub, on täis põnevust ja südantsoojendavaid hetki. Lugu keerleb Genaro ümber, jõukas mees, kes on lootusetult armunud nooresse kaunitarisse Fernandasse. See on lugu, mis on täis kohtumisi ja hüvastijätte, kirglikke armulugusid ja peenelt varjatud reetmisi, mis panevad isegi elukogenud mehed ahhetama.

Marcelo Birmajer, kes sündis 1966. aastal Buenos Aireses, on juudi päritolu kirjanik, kelle teosed on vallutanud lugejate südamed üle kogu maailma. Tema kirjutatud stsenaarium filmile "Kaotatud embus" ("El abrazo partido") pälvis Berliini filmifestivalil hõbekaru ja oli nomineeritud Oscarile, rääkimata tema panusest mitmetes Ladina-Ameerika ja Hispaania väljaannetes.

"Nekroloogiklubi" on Birmajeri teine teos, mis on tõlgitud eesti keelde, järgnedes tema varasemale teosele "Abielumeeste lood" ("Historias de hombres casados"), mis ilmus 2013. aastal. See raamat ei ole lihtsalt järjekordne lugu – see on Buenos Airese juudi linnaosa Madame Bovary, mis kutsub teid avastama inimhinge sügavamaid kihte ja tunnetama elu keerukust ja ilu.

Lubage end kaasa haarata sellest meisterlikult jutustatud loost, mis on nii intrigeeriv kui ka sügavalt inimlik. "Nekroloogiklubi" on teos, mis ei jäta teid kindlasti ükskõikseks.