NEKTARILIND

Kirjastus: TÄNAPÄEV

2006 aasta

Rahva Raamat
3.26€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas üks juhuslik kohtumine võib inspireerida tervet lugu? "Nektarilind" on just selline teos, mis sai alguse ühest ootamatust hetkest Viru tänaval, kus kirju sulestikuga lind, kes ei tundunud siinsele kliimale omase olevat, püüdis minu pilku oma erilise lauluga. See lind, kelle päritolu tundus olevat kaugemate soojade maade tagant, jättis mulle mälestuseks midagi erilist – e-posti aadressi, kirjutatud vanaaegse täitesulepeaga.

See ebatavaline suhtlusviis muutus peagi digitaalseks kirjavahetuseks, kus kirjatuvi tõi mulle sõnumeid kaugelt. Kuid siis juhtus midagi ootamatut – segadus aadressidega põhjustas, et sain kirju, mis olid mõeldud hoopis kellelegi teisele. See eksitus oli aga õnnelik, sest just see ajendaski mind kirjutama "Nektarilindu".

Raamatu lehekülgedel avaneb lugejale see salapärane lugu, mis on täis ootamatusi ja värvikaid karaktereid. Loodan, et raamat pakub sulle, kallis lugeja, sama palju rõõmu ja inspiratsiooni, kui mulle selle kirjutamine. Avasta "Nektarilinnu" maagiat ja leia endalegi mõni meeldejääv hetk nende kaante vahelt. Head avastamisrõõmu!