Neli aastaaega

Neli aastaaega

Autor: Kay Barnham

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks on suvel õhk nii soe või miks puud talvel oma lehed kaotavad? "Neli aastaaega", autoriks Kay Barnham, on põnev ja hariv raamat, mis viib sind ja sinu lapsi teekonnale läbi aasta kõige maagilisemate perioodide. Selles raamatus avastate, kuidas vahelduvad aastaajad mõjutavad kogu meie ümber olevat loodust.

Raamat on kirjutatud arusaadavas keeles, et lapsed saaksid hõlpsasti mõista, kuidas aastaajad tekivad ning millised muutused toimuvad looduses igal aastaajal – alates kevadisest õiteilust kuni talvise lumetuisuni. Lugeja saab teada, miks linnud valivad sügisel pikad teekonnad soojematele maadele ja kuidas loomad valmistuvad talveks.

Lisaks informatiivsele tekstiosale pakub "Neli aastaaega" ka hulgaliselt tegevusi ja mänge, mis aitavad lastel õpitut kinnistada. Raamatu lõpus ootavad sind põnevad ülesanded, mis pakuvad rõõmu ja avastamislusti nii lastele kui ka lapsevanematele.

See raamat on suurepärane ressurss igale uudishimulikule lapsele, kes soovib mõista looduse tsükleid ja aastaaegade vaheldumise imet. Samuti on see väärtuslik abimees vanematele, kes tahavad oma laste teadmisi loodusest laiendada ja süvendada. Võta aega, et koos lapsega avastada aastaaegade võlumaailm!