Neli hommikut ja üks õhtu

Neli hommikut ja üks õhtu

Autor: Jaanus Vaiksoo

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsite midagi, mis tooks naeratuse teie näole ja soojendaks südant? "Neli hommikut ja üks õhtu", kirjutatud armastatud eesti autor Jaanus Vaiksoo poolt, on just see teos, mis võib pakkuda teile ja teie perele mõnusaid hetki koos.

Raamat viib teid tutvuma ühe erilise esimese klassi poisiga nimega Joonas, tema suure venna Harrise ja õe Ingeriga. Nende igapäevaelu on täis seiklusi ja toredaid hetki, mis panevad teid kaasa elama ja naerma nende koolipoiste vaimukatele tempudele. Kuid lisaks kergele huumorile puudutab Vaiksoo ka elu sügavamaid teemasid, mis panevad mõtlema ja annavad loetule kaalu.

Jaanus Vaiksoo on tuntud oma oskuse poolest luua tegelasi, kes tunduvad nii elavad ja ehtsad, et võite neid ette kujutada justkui oma sõpradena. "Neli hommikut ja üks õhtu" ei ole erand. See raamat on ideaalne valik, kui teie peres kasvavad algklassiealised lapsed, kuid pakub kindlasti äratundmisrõõmu ja meelelahutust igas vanuses lugejale.

Kui teie kodus leidub noori lugejaid või kui soovite lihtsalt meenutada lapsepõlve süütut võlu, siis haarake Jaanus Vaiksoo "Neli hommikut ja üks õhtu". See on raamat, mis ühendab põlvkondi ja toob esile selle, mis on elus tõeliselt oluline – perekonna, armastuse ja üksteisemõistmise.