NELJARATTALISED SÕBRAD. MINU ESIMENE VÄRVIVIHIK

NELJARATTALISED SÕBRAD. MINU ESIMENE VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas otsite lõbusat ja harivat tegevust oma pisikesele? "Neljarattalised sõbrad. Minu esimene värvivihik" on just see, mida vajate! See värviraamat on täis armsaid ja põnevaid masinaid, mis ootavad, et teie laps neile elu sisse puhuks oma värvikirevate pliiatsite või viltpliiatsitega. Lisaks värvimisele pakub see raamat ka suurepärast võimalust noortele lugejatele, et harjutada lugemist läbi lihtsate ja lühikeste lausetega, mis kirjeldavad iga masinat.

Raamat on mõeldud spetsiaalselt väikelastele, kes alles õpivad tundma värve ja sõnu. Värvimine on suurepärane viis peenmotoorika arendamiseks ning lugemisharjumuse tekitamiseks. "Neljarattalised sõbrad" on ideaalne kaaslane teie lapse esimesteks sammudeks lugemise ja kirjutamise maailmas.

Kasutage võimalust veeta kvaliteetaega oma lapsega, aidates tal värvida ja lugeda, ning vaadake, kuidas tema oskused kasvavad iga leheküljega. See raamat on suurepärane kingitus, mis pakub teie lapsele tunde rõõmu ja õppimist. Võtke aega ja avastage koos lapsega värvikirev ja sõbralik neljarattaliste maailm!