Neljas tiib (iluäärtega eriväljaanne)

Neljas tiib (iluäärtega eriväljaanne)

Autor: Rebecca Yarros

Kirjastus: HELIOS KIRJASTUS

Kategooria: Fantaasia
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
31.99€
Osta
Esimesele 50-le tellijale kingituseks "Neljanda tiiva" teemaline kandekott. Eriväljaannet on piiratud kogus!

Tere tulemast Basgiathi sõjakooli julma ja eliitse maailma, kus igaühel on oma eesmärgid ja iga öö võib olla teie viimane. Rebecca Yarrose "Neljas tiib" viib teid 20-aastase Violet Sorrengaili ellu, kes pidi astuma kirjutajate kvadranti ja elama rahulikku elu raamatute ja ajaloo keskel. Kuid tema range ja võimukas kindralist ema otsustab teisiti – Violet peab liituma Navarra eliidiga ja saama loheratsanikuks. See on ohtlik ülesanne, eriti neile, kes on väiksemad ja hapramad, sest lohed ei lõasta väeteid, vaid põletavad nad tuhaks.

Loheratsanikuks saamine pole lihtne, sest lohesid on vähem kui kadette. Violeti elu on pidevas ohus, kuna peaaegu kõik kadetid on valmis teda tapma, et ise paremat võimalust saada. Lisaks on tema ema tõttu palju vaenlasi, nagu Xaden Riorson, ratsanike kvadrandi kõige tugevam ja jõhkram tiivajuht. Violet peab kasutama kogu oma nutikust, et ellu jääda.

Sõda piiridel muutub iga päevaga ohtlikumaks, kuningriigi kaitse nõrgeneb ja hukkunute arv kasvab. Violet hakkab kahtlustama, et juhtkond varjab kohutavat saladust. Basgiathi sõjakoolis on igal ühel midagi varjata – sõpradel, vaenlastel ja armsamatel. Sealt pääseb vaid kahel viisil – lõpetades kooli või surres.

Jennifer L. Armentrout on öelnud: „„Neljas tiib“ hoiab pulssi kiirena algusest lõpuni. Julmad mängud, pahurad lohed, keerukad tegelased, särisev seksuaalne pinge, maagia ja sõda. Enneolematu fantaasiaraamat.“

Avasta "Neljas tiib" ja sukellu maailma, kus iga päev on ellujäämise küsimus.