Neljas tiib

Neljas tiib

Autor: Rebecca Yarros

Kirjastus: HELIOS KIRJASTUS

Kategooria: Fantaasia
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.99€
Osta
Tere tulemast Basgiathi sõjakooli karmisse ja eliitsesse maailma, kus igaühel on oma eesmärgid ja iga öö võib olla teie viimane. Kahekümneaastane Violet Sorrengail pidi astuma kirjutajate kvadranti ja elama rahulikku elu raamatute ja ajaloo keskel. Kuid tema range ja võimukas kindralist ema otsustab, et Violet peab koos sadade teiste kandidaatidega astuma Navarra eliidi sekka ja saama loheratsanikuks. Väiksematele ja hapramatele võib see aga saatuslikuks saada, sest lohed ei lõasta nõrku, vaid põletavad nad tuhaks.

Kuna lõastamisvalmis lohesid on vähem kui kadette, on peaaegu kõik kadetid valmis Violetit tapma, et endale paremat võimalust saada. Ja ülejäänud on valmis teda tapma, sest ta on oma ema tütar – näiteks Xaden Riorson, ratsanike kvadrandi kõige tugevam ja jõhkram tiivajuht. Et järgmist päeva näha, peab Violet kasutama kogu oma nutikust.

Iga päevaga muutub piiridel käiv sõda ohtlikumaks, kuningriigi kaitseohutised nõrgenevad ja hukkunute arv kasvab. Veelgi hullem, Violet hakkab kahtlustama, et juhtkond varjab kohutavat saladust. Basgiathi sõjakoolis on igalühel midagi varjata, nii sõpradel, vaenlastel kui armsamatel, sest sealt pääseb vaid kahel viisil – lõpetades kooli või surres.

„Neljas tiib“ hoiab teie pulsi kiirena algusest lõpuni. Jõhkrad mängud, pahurad lohed, keerulised tegelased, särisev seksuaalne pinge, maagia ja sõda. Enneolematu fantaasiaraamat.“ – Jennifer L. Armentrout