Netinaine

Netinaine

Autor: Milena Beloussova

Kirjastus: MILENA BELOUSSOVA

Kategooria: Noortele
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas noored inimesed tajuvad maailma, mis on täis keerukust ja väljakutseid? "Netinaine" on just selline teos, mis pakub teile võimalust heita pilk teismelise Milena Beloussova silmade kaudu maailmale, kus ta on otsustanud oma unistusi jälitada, ükskõik mis.

Milena, kes oli vaid kuusteist aastat vana, võttis ette ambitsioonika projekti – kirjutada raamat oma kaheksanda klassi loovtöö raames. See polnud lihtsalt kooliülesanne, vaid kirglik püüdlus jagada oma lugu laiema publikuga. Milena sõnad "Ma ei peatu enne, kui olen enda eesmärgid saavutanud!" kõlavad kui manifest, mis peegeldab noore autori sihikindlust ja pühendumust.

"Netinaine" ei ole lihtsalt järjekordne noorteromaan – see on aus ja avameelne pilguheit sellele, kuidas noor inimene navigeerib läbi elu keerdkäikude, mõistmaks, et maailm ei pruugi alati vastata meie ootustele või kujutlustele. See on lugu, mis võib sind inspireerida ja näidata, et vanusest hoolimata on võimalik seada suuri eesmärke ja neid ka saavutada.

Kui oled huvitatud noorte inimeste perspektiivist, nende unistustest ja võitlustest, siis "Netinaine" on raamat, mis võiks sind kõnetada. Milena Beloussova on loonud teose, mis ei ole mitte ainult tema isikliku kasvu lugu, vaid ka peegeldus põlvkonnast, mis seisab silmitsi digiajastu väljakutsetega. Võta aega, et sukelduda Milena maailma ja avastada, kuidas noor autor oma eesmärkide poole püüdleb.