NICOLE'I KAKS ELU

NICOLE'I KAKS ELU

Autor: Sarah Rosten

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kaasaegne romantika
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.32€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oleks alustada puhtalt lehelt? Sarah Rosteni romaan "Nicole'i kaks elu" viib teid läbi südantlõhestava loo, kus peategelane Nicole seisab silmitsi oma elu suurima kaotusega. See on lugu, mis paneb teid mõistma, et mõnikord peab kõige kallima loovutama, et leida see, mis on tõeliselt väärtuslik.

Nicole'i elu oli justkui ideaalne postkaart – tasakaalukas ja muretu. Kuid elu on ettearvamatu ja ta leidis end olukorrast, kus ta oli kaotanud peaaegu kõik, mis talle kallis oli. See lugu ei räägi aga ainult kaotusest, vaid ka uuest algusest ja lootusest, mis kunagi ei kustu. Nicole'i tuhk külmas tuules muutub taas lõkkeks, mis soojendab ja valgustab teed uue tuleviku poole.

Rosteni oskuslik jutustamisviis toob esile Nicole'i teekonna läbi valu ja kaotuse, kuni ta leiab endas jõu ja julguse astuda vastu uuele päevale. See on lugu, mis õpetab, et isegi kui kõik näib kadunud, võib armastuse vägi tuua elule uue mõtte ja suuna. "Nicole'i kaks elu" on sügavalt liigutav ja inspireeriv lugemine, mis jääb teiega kauaks pärast viimase lehekülje keeramist.

Kui teid köidab inimhinge vastupidavus ja armastuse transformeeriv jõud, siis on "Nicole'i kaks elu" teie jaoks. See raamat on justkui kinnitus, et iga lõpp võib olla uue alguse sünniks.