Nils Holgersson

Nils Holgersson

Autor: Selma Lagerlöf

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Kas olete valmis avastama Rootsi maastikke läbi ühe väikese poisi silmade, kes on saanud väga ebatavalise õppetunni? Selma Lagerlöfi "Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi" on ajatu lugu, mis viib teid kaasa noore Nils Holgerssoni uskumatule seiklusele.

Nils on ulakas poiss, kes ühel päeval leiab end väikeseks muudetuna – ja see pole sugugi juhuslik! Üks härjapõlvlane otsustab talle õppetunni anda ning muudab ta tillukeseks. Nüüd, kui ta on sama suur kui mänguasi, kohtub Nils metshanedega ja alustab koos nendega põnevat rännakut üle Rootsi.

See lugu ei ole ainult põnev seiklus, vaid ka sügavamõtteline teekond, kus Nils õpib tundma looduse ilu, kohtab erinevaid tegelasi ja õpib olulisi elutarkusi. Selma Lagerlöf on loonud teose, mis on täis fantaasiat ja õpetlikke hetki, ning see on inspireerinud lugejaid juba üle saja aasta.

Kui soovite tutvustada oma lastele klassikalist kirjandust, mis on rikastatud kaunite illustratsioonidega ja pakub lugemisrõõmu igas vanuses, siis on "Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi" suurepärane valik. See on lugu, mis ei vanane, ja mis kannab endas väärtusi ning õppetunde, mis on olulised ka tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.

Kas olete valmis lendama koos Nilsiga ja avastama Rootsi maagilist loodust? Avage leheküljed ja laske end kaasa haarata sellest imelisest seiklusest, mis on rõõmustanud lugejaid juba põlvkondade vältel.