Nõiutud kompass

Nõiutud kompass

Autor: Ingrid Loddes

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.49€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma seiklusse, kus tavaline päev võib muutuda maagiliseks hetkega? Ingrid Loddesi "Nõiutud kompass" viib sind koos Sandra ja tema venna Jasperiga salapärasele retkele, mis paneb proovile nii nende julguse kui ka leidlikkuse.

Kui Sandra veenab oma vanema venna Jasperi tulema kaasa uurima nende vanaonu hüljatud elamist, ei oska nad aimatagi, millised saladused neid seal ees ootavad. Laste vanemad on rääkinud jutte kummitustest, aga tõde on palju põnevam ja ohtlikum. Majas kohtuvad nad Sumega, metshaldjaga, kes on hädas oma armastatu päästmisega. See pole aga lihtsalt päästeoperatsioon – nende enda nõiast vanaonu on 20 aastat tagasi peale pannud needuse, mis hoiab armastatut vangis.

Sandra ja Jasper, relvastatuna ainult nõiutud kompassiga, mis juhatab neid läbi ohtude, peavad ületama mitmeid takistusi. Nende teekonnal tuleb neil alistada hiiglaslik koletis, aidata taiminimestel kukutada meeletu valitseja ja hoiduda rabaeksitaja petlikest lõksudest.

Ingrid Loddes, kes on ise tunnistanud, kuidas pidev fantaasiakirjanduse lugemine viis teda lõpuks ise kirjutamiseni, pakub lugejatele põnevat ja kaasahaaravat lugu, mis tõestab, et fantaasia piirid on piiritud. "Nõiutud kompass" on justkui hoiatuslugu – ettevaatust, raamatud võivad sind endasse haarata ja viia maailmadesse, millest sa varem isegi unistada ei osanud.

Kui oled valmis avastama, kuidas tavaline päev võib muutuda ebatavaliseks seikluseks ja kui usud, et iga nurga taga võib peituda maagia, siis "Nõiutud kompass" on just sinule. Astu Sandra ja Jasperi kõrvale ning aita neil lahendada see müstiline mõistatus.