NÕNDA KA MAA PEAL

NÕNDA KA MAA PEAL

Autor: Henn Risto Mikelsaar

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas teadus ja usk võivad põimuda? Henn Risto Mikelsaare teos "Nõnda ka maa peal" viib teid kolme vananeva sõbra seltsis läbi Eestimaa avaruste, kus füüsika, teoloogia ja bioloogia kohtuvad. See on lugu, mis paneb teid mõtisklema universumi suurimate küsimuste üle.

Romaani peategelased on kolm erineva elualaga pensionäri, kes ei ole veel valmis oma uudishimu ja teadmistejanu riiulile tolmu koguma panema. Nende seiklused ja arutelud viivad lugeja sügavale teaduse ja uskumuste rägastikku, kus Stephen Hawkingi mõttemaailm põrkub igavikuliste küsimustega.

Mikelsaar, kes on varasemalt pälvinud tunnustust nii romaanivõistluste võitjana kui ka Eduard Vilde kirjanduspreemia laureaadina, pakub teile võimalust sukelduda dialoogidesse, mis on rikastatud eesti kirjanduse tsitaatide ja viidetega. See teos ei ole lihtsalt romaan, vaid intellektuaalne rännak, mis on kirjutatud kerge ja mängulise sulega, kuid samas sügavalt mõtlemapanev.

Kui olete valmis oma mõistuse piire kompama ja avastama, kuidas kõik meie ümber on omavahel seotud "nagu taevas, nõnda ka maa peal", siis on "Nõnda ka maa peal" teie jaoks. Mikelsaare teos kutsub teid kaasa arutlema ja avastama, kuidas teadus ja vaimsus võivad koos eksisteerida ning milliseid vastuseid nad pakuvad inimkonna igikestvatele küsimustele.