NOORA. ÕPI ARVUTAMA

NOORA. ÕPI ARVUTAMA

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.17€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Avasta numbrite maailma koos raamatuga "NOORA. Õpi arvutama", mis on suurepärane abiline igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis sukelduma arvude ja liitmise põnevasse maailma. See raamat ei ole lihtsalt õppevahend, vaid põnev seiklus, mis on täis värvikaid pilte ja kleepse, mis muudavad õppimise lõbusaks.

Raamatu lehekülgedel ootavad sind mitmekesised ja kaasahaaravad ülesanded, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et arendada sinu lapsel loendamisoskust, numbrite kirjutamist ja esmaseid arvutamisoskusi. Läbi mänguliste tegevuste, nagu kleepsude sobitamine, värvimine ja joonistamine, omandab sinu laps kindlalt arvud ühest kümneni ning lihtsamad liitmistehted.

"NOORA. Õpi arvutama" on rohkem kui raamat – see on kaaslane, mis aitab arendada lapse tähelepanu ja mõtlemisvõimet. Iga ülesanne on hoolikalt kujundatud nii, et õppimiskogemus oleks mitte ainult hariv, vaid ka meeldejääv ja meelelahutuslik.

Kui otsid viisi, kuidas muuta oma lapse esimesed sammud matemaatika maailmas nauditavaks, siis on "NOORA. Õpi arvutama" just see, mida vajad. See on ideaalne kingitus, mis toetab lapse arengut ja pakub talle tunde rõõmu ja saavutust. Avasta, kui lõbus võib olla õppimine!