NOORA. ÕPI TÄHELE PANEMA

NOORA. ÕPI TÄHELE PANEMA

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.17€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas soovite, et teie laps arendaks tähelepanuvõimet lõbusal ja kaasahaaraval moel? "NOORA. Õpi tähele panema" on raamat, mis pakub just seda – see on tegevusteraamat, mis on loodud spetsiaalselt laste tähelepanu ja käeliste oskuste arendamiseks.

See raamat on täis põnevaid ülesandeid ja kauneid illustratsioone, mis köidavad lapse tähelepanu ja panevad proovile tema nuputamisoskused. Läbi värvimise, joonistamise ja sobivate kleepsude otsimise saab teie laps mitte ainult harjutada käelist tegevust, vaid ka arendada oma mõtlemisvõimet.

"NOORA. Õpi tähele panema" on koostatud nii, et iga tegevus oleks hariv ja samal ajal ka lõbus. See on suurepärane vahend, mis toetab lapse arengut ja pakub talle rõõmu õppimisest. Raamatu ülesanded on välja töötatud koostöös haridusekspertidega, et tagada parim õpikogemus teie lapsele.

Kui otsite viisi, kuidas muuta õppimine nauditavaks ja kaasahaaravaks, siis "NOORA. Õpi tähele panema" võib olla just see, mida vajate. See on ideaalne kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes armastab avastamist ja uute oskuste omandamist.