NOORA. ÕPI TUNDMA VASTANDEID

NOORA. ÕPI TUNDMA VASTANDEID

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.17€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsid põnevat viisi, kuidas tutvustada oma lapsele vastandmõisteid? "NOORA. Õpi tundma vastandeid" on raamat, mis võib olla just see, mida vajad. See interaktiivne õppevahend on loodud selleks, et muuta õppimine lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Raamatus on mitmesuguseid tegevusi, mis aitavad lastel mänguliselt õppida. Nad saavad lahendada ülesandeid, mis on seotud vastanditega nagu vasak ja parem, kerge ja raske, kinni ja lahti, kuum ja külm ning esimene ja viimane. Lisaks ülesannete lahendamisele on raamatus võimalus värvida ja joonistada, mis arendab laste peenmotoorikat ja loovust.

Veelgi enam, "NOORA. Õpi tundma vastandeid" pakub lastele võimalust kasutada kleepse, mis on suurepärane viis õpitu kinnistamiseks. Kleepsude otsimine ja õigesse kohta paigutamine on justkui mäng, mis muudab õppimise nauditavaks.

Raamatu ülesanded on hoolikalt koostatud, et tagada õppeprotsessi põnevus ja nauditavus. See on suurepärane vahend vanematele ja õpetajatele, et aidata lastel mõista vastandeid ja võrdlusastmeid, mis on oluline osa keeleõppest.

Kui soovid oma lapsele pakkuda harivat ja meelelahutuslikku kogemust, siis "NOORA. Õpi tundma vastandeid" võib olla ideaalne valik. See on raamat, mis toetab laste arengut ja uudishimu, tehes õppimise protsessi rõõmsaks ja meeldejäävaks.