Nösperi Nönni natuke

Nösperi Nönni natuke

Autor: Silvia Rannamaa

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Muinasjutud
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled kunagi kujutlenud, kuidas oleks kui suur nõid oma võlujõu pärandaks? "Nösperi Nönni natuke" on Silvia Rannamaa imeline lugu, mis viib sind sügavale salapärasesse sohu, kus elab tark ja kaval tüdruk nimega Natuke.

Natuke, kes on sündinud vesikupust ja päritud oma ema, kuulsa nõiamoor Nösperi Nönni, võlujõudu, seisab silmitsi keerulise ülesandega. Ta peab olema inimeste abistaja, kuigi ei ole veel nõiakunstis eriti vilunud. Ent mis tal jääb puudu oskustest, korvab ta kavaluse ja nutikusega.

Raamatu südames on lood Natuke seiklustest, kuidas ta aitab noort kuningat, kes otsib enda kõrvale kuningannat. Natuke soovitab tal järgida oma südant, pakkudes talle tarkust, mis on sama ajatu kui muinasjutud ise.

Lisaks pealoole leiad raamatust veel neli põnevat juttu: "Kaapekakuke", "Kuningatütar Kadekopsik ja Printsess Päikesekiir", "Suur mäng" ning "Väike värvitu". Need lood on täis fantaasiat ja õpetlikke hetki, mis rikastavad nii noorte kui ka vanemate lugejate maailma.

Silvia Rannamaa on loonud teose, mis on täis maagiat ja tarkuseteri, pakkudes lugemiselamust, mis viib sind eemale argipäevast ja kutsub avastama südame järgi elamise kunsti. Kas oled valmis sukelduma Natuke ja tema imelisse maailma?