NUMBRID JA HULGAD. TEGEVUSVIHIK EELKOOLIEALISTELE

NUMBRID JA HULGAD. TEGEVUSVIHIK EELKOOLIEALISTELE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.90€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas oma eelkooliealist last numbritundmises ja loendamisoskuses toetada? "Numbrid ja hulgad. Tegevusvihik eelkooliealistele" on just see, mida vajate. See tegevusvihik on loodud selleks, et muuta õppimine nauditavaks ja kaasahaaravaks kogemuseks, mis ühendab mängu ja hariduse.

Teie laps saab tegeleda mitmesuguste ülesannetega, mis on kujundatud nii, et need arendaksid mitte ainult numbrilist kirjaoskust, vaid ka käelist osavust ja loogilist mõtlemist. Kleepsude kasutamine ülesannete lahendamisel lisab tegevusele põnevust ja aitab kaasa peenmotoorika arengule. Vihikus on esitatud numbrid 1 kuni 10, õpetades lapsi neid nii kirjutama kui ka loendama läbi mänguliste ja kaasakiskuvate tegevuste.

Oluline on märkida, et kuigi see tegevusvihik on suurepärane vahend õppimiseks, tuleb tähelepanu pöörata ohutusele. Kuna vihik sisaldab väikeseid osi, nagu kleepsud, ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele, kuna esineb lämbumisoht.

Investeerige oma lapse arengusse ja valmistage nad ette kooliks lõbusal ja harival moel. "Numbrid ja hulgad. Tegevusvihik eelkooliealistele" on teie abiline, et muuta numbrid lapse jaoks põnevaks ja mõistetavaks osaks igapäevaelust.