NUMBRID VÄRVID KUJUNDID

NUMBRID VÄRVID KUJUNDID

Autor: Priddy

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avastage maagiline maailm, kus numbrid, värvid ja kujundid ärkavad ellu! "Numbrid Värvid Kujundid" on raamat, mis on loodud just teie pisipõnni esimeste teadmiste kujundamiseks. Autor Priddy on loonud teose, mis kombineerib õppimise rõõmu ja avastamislusti.

Raamatu lehekülgedel on kaunid illustratsioonid, mis haaravad teie lapse tähelepanu ja toetavad tema uudishimu. Pehme kaanega kujundus on mõeldud just väikeste käte jaoks, et tagada turvaline ja mugav lugemiskogemus.

"Numbrid Värvid Kujundid" ei ole lihtsalt raamat – see on teie lapse esimene samm numbrimaailma mõistmise poole. Raamat aitab tutvustada põhilisi numbreid, laiendab lapse sõnavara ja toetab tema esmaste oskuste arengut. See on ideaalne kaaslane teie lapse esimesteks õppehetkedeks, pakkudes talle põnevat ja harivat teekonda läbi numbrite, värvide ja kujundite maailma.

Kas olete valmis avama oma lapsele uksed teadmiste imelisse maailma? "Numbrid Värvid Kujundid" on siin, et juhatada teid ja teie väikest uudishimulikku maailmaavastajat läbi õppimise seiklusrikka teekonna.