Numbrid

Numbrid

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta põnev maailm numbritega – see on lõbus ja hariv teekond sinu lapse jaoks! "Numbrid" on raamat, mis on loodud spetsiaalselt väikestele uudishimulikele mõistetele, kes on valmis avastama numbrite imelist maailma. See raamat ei ole lihtsalt tavaline õppevahend, vaid kaasahaarav elamus, mis ühendab endas mängu ja õppimise.

Raamatu värvikirevad leheküljed köidavad koheselt sinu lapse tähelepanu, aidates tal mänguliselt õppida tundma numbreid ühest kümneni. Läbi praktiliste tegevuste, nagu loendamine, värvimine ja kleepsudega kaunistamine, saab sinu laps arendada oma motoorseid oskusi, keskendumisvõimet ja loovust. Värvimislehed on täis kauneid lilli ja linnukesi, samas kui kleepsulehed pakuvad rõõmu liblikate ja õhupallidega kaunistamisest.

See raamat ei ole ainult meelelahutus – see on ka suurepärane vahend sõnavara laiendamiseks. Iga tegevus on kujundatud nii, et see toetaks lapse keelelist arengut ja aitaks tal mänguliselt omandada uusi sõnu ja mõisteid.

Kas oled valmis oma lapsega koos avastama, kui lõbus võib olla õppimine? "Numbrid" on ideaalne kaaslane selles seikluses, pakkudes rõõmu ja teadmisi igale uudishimulikule väikesele avastajale. Lase oma lapsel sukelduda värvide ja numbrite maailma ning vaata, kuidas tema oskused ja teadmised kasvavad iga leheküljega!