NUNNUD KODULOOMAD. KÕIGE ESIMENE RAAMAT

NUNNUD KODULOOMAD. KÕIGE ESIMENE RAAMAT

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsid oma väikesele põnnile ideaalset esimest raamatut, mis tutvustaks talle koduloomade põnevat maailma? "Nunnud koduloomad. Kõige esimene raamat", mille on kirjutanud Kristi Kingo, on täiuslik valik, et äratada pisikestes huvi loomade vastu.

See armas pappraamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, pakkudes neile võimalust avastada koduloomade mitmekesist maailma läbi kaunite fotokollaažide. Raamatu lehekülgedel on kujutatud erinevaid koduloomi nende loomulikus keskkonnas, pakkudes silmailu ja teadmisi.

Lisaks visuaalsele naudingule on raamatusse põimitud ka lihtsad, kuid haaravad luuletused, mis sobivad ideaalselt ettelugemiseks ja väikeste kuulajate tähelepanu köitmiseks. Luuletused on kirjutatud mänguliselt ja riimides, et toetada lapse keelelist arengut ning pakkuda rõõmu nii lapsele kui ka ettelugejale.

Kuid see pole veel kõik – "Nunnud koduloomad" on ka hariv. Raamatus esitatud küsimused ja ülesanded on mõeldud selleks, et arendada lapse tähelepanuvõimet ja laiendada silmaringi. Need interaktiivsed elemendid julgustavad lapsi mõtlema ja seostama, aidates kaasa nende kognitiivsele arengule.

Võta aega, et istuda maha ja nautida seda raamatut koos oma lapsega. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega, luues samal ajal aluse armastusele lugemise ja õppimise vastu. "Nunnud koduloomad. Kõige esimene raamat" on kindlasti väärt lisandumist teie koduraamatukokku, avades ukse uudishimuliku väikese lugeja maailma.