NUNNUD LOOMAD

NUNNUD LOOMAD

Autor: Sinisukk

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.15€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite midagi, mis rõõmustaks teie väikeseid ja arendaks nende huvi looduse ning loomade vastu? "Nunnud Loomad", kirjastuselt Sinisukk, on armas pappraamat, mis on täis südantsoojendavaid pilte armsatest loomabeebidest. See raamat on ideaalne kaaslane teie lapse esimesteks avastusretkedeks loomariigi imelisse maailma.

Raamatu kompaktne formaat, millel on mugav sang, teeb sellest täiusliku kaaslase igapäevasteks seiklusteks. Teie laps saab seda hõlpsasti kaasas kanda, olgu siis autosõidul, arsti juures ootamas või külas vanavanemate juures. Kujutage ette, kuidas teie laps uhkusega näitab oma lemmikloomapilte sõpradele ja pereliikmetele, jagades oma lemmikuid ja õppides samal ajal loomade kohta.

Iga lehekülg "Nunnud Loomad" raamatust on täis selgeid ja värvikirevaid pilte, mis haaravad teie lapse tähelepanu ja aitavad kaasa tema visuaalse taju arengule. Lapsed on loomulikult tõmmatud loomade poole ja see raamat pakub neile võimalust õppida ära tundma erinevaid liike, nende välimust ja ehk isegi hääli, mida nad teevad.

"Nunnud Loomad" on mitte ainult lõbus, vaid ka hariv kogemus, mis toetab varajast sõnavara arengut ja loomade tundmaõppimist. See on suurepärane viis siduda meeldiv kasulikuga, pakkudes teie lapsele tunde kestvat meelelahutust ja õppimisrõõmu.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda – haarake "Nunnud Loomad" ja andke oma lapsele kingitus, mis toidab nende uudishimu ja armastust meie planeedi imeliste olendite vastu.