NUNNUD METSLOOMAD. KÕIGE ESIMENE RAAMAT

NUNNUD METSLOOMAD. KÕIGE ESIMENE RAAMAT

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas otsid oma väikesele uudishimulikule põnnile ideaalset tutvust metsaelanike maailmaga? "Nunnud metsloomad. Kõige esimene raamat", autoriks andekas Kristi Kingo, on just see, mida vajad. See armas pappraamat on loodud spetsiaalselt tillukestele lugejatele, pakkudes neile võimalust avastada metsikute loomade elu läbi kaunite fotode ja meeliköitvate luuletuste.

Raamatu lehekülgedel ootavad sind kollaažitehnikas loodud pildid, kus metsloomad justkui astuvad välja oma looduslikust keskkonnast, et sinuga tere öelda. Iga pilt on kombineeritud lühikese, kõrvupaitava riimiga, mis aitab sinu pisikesel sõnu ja rütmi paremini tajuda.

Lisaks visuaalsele ja keelelisele naudingule kutsub "Nunnud metsloomad" sinu last osalema ka kaasahaaravates tegevustes. Raamatus leiduvad küsimused ja ülesanded on suurepärane viis arendada tähelepanu ja silmaringi, kaasates lapsi mänguliselt õppeprotsessi.

Kui soovid pakkuda oma lapsele rõõmu ja teadmisi käepärases formaadis, mis on loodud kestma ja kaasas kandmiseks, siis see raamat on sinu jaoks. Avasta koos lapsega metsloomade imeline maailm ja looge üheskoos mälestusi, mis kestavad terve elu.