NUPUKAS LAPS. LAHEDAD LOOGIKAHARJUTUSED

NUPUKAS LAPS. LAHEDAD LOOGIKAHARJUTUSED

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
"Nutika Lapse Loogikaraamat: Värvikirevad Mõistatused Sinu Väikesele Geeniusele"

Kas otsid viisi, kuidas oma lapse mõtlemisoskust arendada samal ajal lõbu pakkudes? "Nutika Lapse Loogikaraamat" on just see, mida vajad. See raamat on täis põnevaid ja värvilisi loogikaülesandeid, mis on loodud selleks, et äratada Sinu lapse huvi numbrite ja mõistatuste vastu. Raamatu ülesanded on kavandatud nii, et need sobivad igas vanuses lastele, kes on valmis oma esimesi samme loogika maailmas astuma.

Iga lehekülg on mõeldud selleks, et pakkuda Sinu lapsele väljakutset ja samas ka lõbu. Ülesannete lahendamisel saab laps kasutada üle 300 kleepsu, mis muudab õppimise interaktiivseks ja kaasahaaravaks. Lapse ülesandeks on leida õige vastus ja kleebida see sinisesse ruutu, mis on justkui mäng, kuid samal ajal ka õppevahend.

Kui Sinu laps satub raskuste ette, siis raamat julgustab alustama lihtsamatest ülesannetest ja järk-järgult edasi liikuma. Võid julgustada oma last paluma abi, kui ta vajab kinnitust õige lahenduse leidmisel. Ja kui ülesanne on edukalt lahendatud, saab laps kleepida kiitusekleepsu auhinnaruutu, mis toimib suurepärase motivatsioonina.

"Nutika Lapse Loogikaraamat" on suurepärane vahend, mis aitab Sinu lapsel arendada kriitilist mõtlemist ja probleemilahendusoskusi mängulises ja toetavas keskkonnas. See on ideaalne kaaslane igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama loogika ja arvutamise põnevust. Võta see raamat ja luba oma lapse loovusel lennata!