NUPUKAS LAPS. LAHEDAD LOOGIKAÜLESANDED

NUPUKAS LAPS. LAHEDAD LOOGIKAÜLESANDED

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.20€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse mängulusti ja õpihimu ühendada? "Nupukas Laps: Lahedad Loogikaülesanded" võib olla just see, mida vajate. See värvikirev ja kaasahaarav tegevusraamat on loodud selleks, et aidata lastel arendada oma arvutamisoskust ja loogilist mõtlemist lõbusal ja kaasakiskuval moel.

Raamat pakub 300 kleepsu, mis muudavad õppimise interaktiivseks ja nauditavaks. Laps saab lahendada erineva raskusastmega ülesandeid, leida õige vastuse ja kleebida selle sinisesse ruutu, mis on justkui mäng, kuid samal ajal ka väärtuslik õppetund. Kui mõni ülesanne tundub keeruline, on soovitus alustada lihtsamatest, et enesekindlust kasvatada.

Peale selle, kui laps on ülesande õigesti lahendanud, saab ta preemiaks kleebida kiitusekleepsu auhinnaruutu, mis on suurepärane viis julgustada ja tunnustada tema pingutusi. See element lisab motivatsiooni ja toob esile eduelamuse tähtsuse õppimisprotsessis.

"Nupukas Laps: Lahedad Loogikaülesanded" on suurepärane vahend, et toetada lapse arengut ja pakkuda talle rõõmu õppimisest. Võtke hetk, et oma lapsega koos nende ülesannete kallal töötada, ja te märkate, kuidas tema oskused kasvavad iga lahendatud mõistatusega. See on investeering teie lapse tulevikku, mis on täis rõõmu ja avastamist.