NUPUTA KOOS KROKODILL KARLIGA

NUPUTA KOOS KROKODILL KARLIGA

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.45€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas oled valmis seikluseks, mis paneb su mõistuse proovile ja pakub samal ajal lõputult lõbu? "Nuputa koos krokodill Karlaga" on raamat, mis viib sind põnevale teekonnale koos ühe eriti nutika krokodilliga. See pole lihtsalt mingi tavaline lasteraamat – see on sinu võimalus sukelduda loovuse maailma ja arendada oma mõtlemisoskust.

Kui avad selle raamatu, ootavad sind ees mitmekülgsed ja kaasahaaravad tegevused. Saad oma kunstilist poolt väljendada joonistamise kaudu, arendada tähelepanelikkust, otsides piltidelt peidetud erinevusi, ning lasta värvidel lennata, täites lehekülgi elava värvikirevusega. Aga see pole veel kõik – "Nuputa koos krokodill Karlaga" viib sind ka keerukate labürintide sügavustesse, kus saad proovile panna oma ruumilise mõtlemise ja probleemilahendamise oskused.

Raamat pakub ka võimaluse tutvuda origami kunstiga, õpetades sulle, kuidas paberist voltida imelisi kujundeid. See on suurepärane viis käelise osavuse ja kannatlikkuse harjutamiseks. Lisaks sellele saad raamatu lehekülgedel kokku lugeda erinevaid tegelasi, mis aitab arendada matemaatilisi oskusi lõbusal ja kaasakiskuval viisil.

Kui soovid oma lapsele pakkuda harivat ja meelelahutuslikku ajaviidet, siis "Nuputa koos krokodill Karlaga" on ideaalne valik. See raamat sobib suurepäraselt nii vihmasteks pärastlõunateks kui ka pikkadeks autosõitudeks, pakkudes tegevust, mis hoiab väikesed mõtlejad hõivatud ja õnnelikena.

Võta aega, et koos krokodill Karliga avastada uusi oskusi ja laiendada oma silmaringi. See on raamat, mis toob esile sinu loovuse ja paneb sind proovile viisil, mis on alati lõbus ja hariv. Kas oled valmis väljakutseks?