NUPUTAN KOOS KASSIDEGA

NUPUTAN KOOS KASSIDEGA

Kategooria: Tegevusraamatud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Kas oled valmis seikluseks koos nurrumootoritega? "Nuputan koos kassidega" on raamat, mis viib sind ja su väikeseid põnnid mängulisele rännakule, kus kirevad kassitegelased ootavad teid lahendama nuputamisülesandeid, loendama ja avastama kunsti rõõme. See raamat on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, arendades samal ajal tema loogikat, tähelepanuvõimet ja loomingulisust.

Ära lase end petta nende kavalate kasside poolt, kes võivad sulle mängides mõne vingerpussi visata! Iga lehekülg pakub uut väljakutset, mis paneb proovile sinu lapse oskuse märkida detaile ja leida lahendusi. See on lõbus ja hariv viis õppida numbrite maailma tundma ning arendada peenmotoorikat läbi joonistamise.

Kui sinu mudilane armastab loomi ja eriti kasse, siis on "Nuputan koos kassidega" ideaalne lisand teie raamaturiiulile. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid on ka väärtuslik õppevahend, mis aitab kaasa lapse üldisele arengule. Võta aega ja sukeldu koos oma lapsega sellesse värvikirevasse maailma, kus iga kass on justkui väike õpetaja, kes juhatab teid läbi põnevate mõistatuste.