Nupuvend

Nupuvend

Autor: Ulf Stark

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.95€
Osta
Apollo
7.49€ / 7.12€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevasse detektiivilugusse, mis on täis salapära ja vennalikku rivaliteeti? Ulf Starki "Nupuvend" viib teid Stureby eradetektiivide keerulisse maailma, kus iga päev toob uue juhtumi ja uued väljakutsed.

Kui teile meeldisid Ulf Starki varasemad teosed nagu "Täitsapoiss" ja "Võidumees", siis "Nupuvend" ei jäta teid kindlasti külmaks. See lugu räägib noorest Ulfast, kes ihkab kõigest väest liituda oma venna ja teiste suuremate poiste detektiivimängudega. Kuid kui suuremad poisid teda endi sekka ei luba, alahinnates tema oskusi ja nimetades teda nubluks, otsustab Ulf näidata oma tõelist nutikust.

Ulfi vend on veendunud, et detektiivitöö on liiga ohtlik noorematele ja kogenematutele, kuid Ulf ei lase end sellest heidutada. Ta asub omal käel lahendama juhtumeid, kasutades oma leidlikkust ja kavalust, mis tihti viib teda ootamatutele radadele ja lahendusteni, mis üllatavad isegi kõige kogenumaid eradetektiive.

"Nupuvend" on lugu, mis haarab teid endaga kaasa ja näitab, et vahel võivad just nooremad ja väiksemad olla need, kes päeva päästavad. See on lugu, mis tõestab, et kavalus ja julgus ei sõltu vanusest ning et igaüks meist võib olla kangelane oma lugu.

Kui olete valmis avastama, kuidas Ulf oma venna ja teiste skeptikute eelarvamused ümber lükkab ja tõestab, et ka "nublu" võib olla tõeline detektiiv, siis haarake "Nupuvend" ja laske end kaasa tõmmata sellesse põnevasse seiklusse.