NURR JA NÖRR. PESEME HAMBAID RÕÕMUGA!

NURR JA NÖRR. PESEME HAMBAID RÕÕMUGA!

Autor: Jurgita Miciuleviciute-Smeu

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Kas oled valmis avastama, kuidas muuta igapäevane hambapesu lõbusaks seikluseks? "Nurr ja Nörr: Peseme hambaid rõõmuga!" on Jurgita Miciuleviciute-Smeu kirjutatud raamat, mis on loodud just selleks, et aidata sinu väikesel seiklejal mõista suuhügieeni tähtsust.

Raamatus tutvustatakse kahte tegelast, Nurr ja Nörr, kes on vennad ja kellel on erinev suhtumine hambapesusse. Nurr on see, kes näitab ette, kui oluline on hambaid iga päev hoolikalt puhastada, et need säraksid puhtusest ja tervisest. Nörr seevastu demonstreerib, mis võib juhtuda, kui hambaid ei pesta või kui seda tehakse hooletult.

Läbi mänguliste ülesannete, rõõmsate illustratsioonide ja meeldejäävate karakterite, õpetab see raamat sinu lapsele, kuidas hambapesust võib saada nauditav rutiin. Sinu laps õpib, kuidas hoolitseda oma hammaste eest ning miks on see igapäevaelus oluline.

Kui soovid, et sinu laps suhtuks hambapesusse positiivselt ja teeks seda hea meelega, siis "Nurr ja Nörr: Peseme hambaid rõõmuga!" on ideaalne valik. See raamat ei ole mitte ainult hariv, vaid ka kaasahaarav ja lõbus, muutes hambapesu aja meeldivaks osaks päevast nii sinule kui su lapsele.