NUTIKAD KLEEPSUD 1 

NUTIKAD KLEEPSUD 1 

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas olete valmis avastama maagilist maailma, kus teie lapse kujutlusvõime saab tiivad? "Nutikad Kleebisud 1" on raamat, mis viib teie väikese seikleja põnevale teekonnale, kus iga lehekülg on uus võimalus avastada ja luua.

Kujutage ette, et teie laps muudab tähistaeva säravaks päikeseks või muundab tavalise õuna värvikirevaks linnuks. Või veelgi enam, et üks lihtne lips võib hetkega saada kauniks liblikaks. See ei ole lihtsalt fantaasia – see on "Nutikad Kleebisud 1" võlu.

Raamatus on igal leheküljel eriline pilt, mille teie laps saab kleepsude abil muuta ja täiendada. Alumises osas on kõik kleepsud, mida laps vajab, et muuta pilt elavaks stseeniks. Ja kui on vaja natuke inspiratsiooni, on näidatud ka võimalik lõpptulemus.

Mis teeb "Nutikad Kleebisud 1" eriliseks, on see, et kleepsud on taaskasutatavad. See tähendab, et lõbu ei lõppe kunagi – teie laps saab kleepse ikka ja jälle ümber paigutada, luues iga kord midagi uut ja erilist.

See raamat on suurepärane viis arendada laste peenmotoorikat ja ruumilist mõtlemist, samuti julgustab see loovust ja iseseisvat mängu. "Nutikad Kleebisud 1" on mõeldud nii poistele kui tüdrukutele, kes armastavad värve, kujundeid ja loovat väljendust.

Kas olete valmis nägema, milliseid imesid teie laps suudab luua? Haara "Nutikad Kleebisud 1" ja vaata, kuidas teie lapse silmad särama löövad, kui nad oma fantaasiamaailma ellu äratavad.