NUTIKAS KOOLIEELIK JA TALV

NUTIKAS KOOLIEELIK JA TALV

Kirjastus: NUTIVIHIK OÜ

Kategooria: Abimaterjalid algkoolile
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.95€ / 2.80€
Osta
Kas teie laps valmistub peagi kooliteeks? "Nutika Koolieeliku ja Talv" on just see, mida vajate, et toetada oma lapse arengut ja valmisolekut kooliks. See töövihik on loodud spetsiaalselt 6-7-aastastele lastele, pakkudes neile põnevaid ja arendavaid tegevusi talvise hooaja vaimus.

Töövihikusse on hoolikalt valitud harjutused, mis on suunatud lapse tähelepanuvõime, mälu ja loogilise mõtlemise arendamisele. Need ülesanded on lõbusad, kuid samas harivad, aidates lapsel mänguliselt õppida. Lisaks leiate vihikust tegevusi, mis aitavad teil mõõta ja arendada lapse arvutamisoskust ning kellatundmist. Samuti on kaasatud harjutused, mis tutvustavad lapsele tema ümber toimuvat maailma ja süvendavad eesti keele oskust.

"Nutika Koolieeliku ja Talv" on suurepärane vahend, mida saate kasutada kodus, et luua harivat ja toetavat õpikeskkonda. Samuti on see ideaalne abivahend koolieelsetes rühmades või eelkoolis, pakkudes õpetajatele lisamaterjali laste ettevalmistamisel kooliks.

Teie laps naudib kindlasti talviseid teemasid ja põnevaid ülesandeid, mis on kujundatud nii, et õppimine oleks nauditav ja kaasahaarav. Investeerige oma lapse tulevikku ja aidake tal kooliks valmistuda "Nutika Koolieeliku ja Talv" abil.