Nutikas laps 2

Nutikas laps 2

Autor: Piia Maiste

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Tere, uudishimulik noor sõber! Avastasid just midagi erilist – see on „Nutikas laps 2“, Piia Maiste loodud hariv töövihik, mis ootab sind, et pakkuda põnevaid peamurdmisi. Kui sulle meeldib mänguliselt õppida ja oled juba sõpradeks saanud tähtede ning numbritega, siis oled valmis sukelduma sellesse värvikirevasse seiklusse.

Piia Maiste, andekas kunstnik, on loonud selle vihiku, et tuua sinu päeva rõõmu ja panna su mõistus proovile. Võid kohata lõbusaid tegelasi, kes on sinu kaaslased erinevate mõistatuste lahendamisel. Kas oled valmis avastama peidetud sõnu või väljuma keerukast labürindist? Või ehk soovid saada detektiiviks, kes lahendab salakirju? Võimalusi on lõputult!

Lisaks mõistatustele on vihikus ruumi ka sinu loovusele – joonista ja värvi pilte, lastes fantaasial lennata. Kes teab, võib-olla peitub sinus tulevane kunstnik, leiutaja või isegi riigijuht! Nuputamisrõõm on samm tarkuse poole ja aitab sul avastada, mis sind kõige enam köidab.

„Nutikas laps 2“ on suurepärane kaaslane 5–9-aastastele lastele, sisaldades 64 lehekülge mitmekülgseid ülesandeid, mis arendavad keskendumisvõimet, loogikat ning keele- ja arvutamisoskusi. See vihik on suurepärane abimees koolitee alguses, aidates ette valmistada ja kindlustada õpitu.

Võta aega, et nautida iga lehekülge ja ülesannet – iga lahendatud mõistatus on samm edasi sinu isiklikul õpirännakul. Head avastamist ja nuputamist!